serit led fiyatlari (3)

Şerit Led Fiyatları

Genel olarak bakıldığın son zamanların gözde aydınlatma ürünü olan şerit ledler üzerinde devamlı olarak fiyat araştırmaları yapılarak en uygun fiyatlarda şerit led sahibi olmak isteniyor.Gel gelelim ki durum böyleyken çok fazla ucuza alınan şerit ledler istenilen randumanı vermediği gibi istenilen tasarrufu da yapmadığı gözlemlenebilir. Biz de bu durumu bilerek sizlere en iyi ve en uygun […]

Genel olarak bakıldığın son zamanların gözde aydınlatma ürünü olan şerit ledler üzerinde devamlı olarak fiyat araştırmaları yapılarak en uygun fiyatlarda şerit led sahibi olmak isteniyor.Gel gelelim ki durum böyleyken çok fazla ucuza alınan şerit ledler istenilen randumanı vermediği gibi istenilen tasarrufu da yapmadığı gözlemlenebilir. Biz de bu durumu bilerek sizlere en iyi ve en uygun fiyatlarda led sunmaya devam ediyoruz. İklim elektrik ve aydınlatma olarak şerit led fiyatları hakkında genel bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz.

İç mekan tek chip şerit led : 2,50 tl

Dış mekan tek chip şerit led : 4,00 tl

İç mekan 3 chip şerit led 8,00 tl

Rgb şerit led :10 tl

Yukarıda görüldüğü gibi fiyatlarımız oldukça iyidir. Sizlerde eğer bizle çalışmak istiyorsanız eğer mutlaka irtibata geçiniz.

İklim Elektrik & Aydınlatma İletişim

Cep telefonu : 0533 381 31 25

İş no : 0312 348 50 25

Gmail : iklimaydinlatma@gmail.com

Adres : Siteler / Ankara