led wall Washer uygulamaları

Led WallWasher İle Duvar Boyama

Bu aralar oldukça sık kullanılan aydınlatma ürünleri arasında yer alan wallwasher ( duvar boyama ) oldukça rağbet görmeye başladı.Son yılların tercih edilen duvar boyama yönetimi olarak kullanılan wallwasher modelleri kendi aralarında renk ve ışık farkına göre sınıflandırılıyor. Wallwasher kullanılan duvarlarda oldukça şık bir görünüm yakalanıyor, oldukça dikkat çekici bir düzene sokan wallwasherların özellikleri sadece estetik […]

Bu aralar oldukça sık kullanılan aydınlatma ürünleri arasında yer alan wallwasher ( duvar boyama ) oldukça rağbet görmeye başladı.Son yılların tercih edilen duvar boyama yönetimi olarak kullanılan wallwasher modelleri kendi aralarında renk ve ışık farkına göre sınıflandırılıyor. Wallwasher kullanılan duvarlarda oldukça şık bir görünüm yakalanıyor, oldukça dikkat çekici bir düzene sokan wallwasherların özellikleri sadece estetik değil ayrıca tasarruf olarak da oldukça cimri bir yapıya sahip. Yaklaşık olarak %45 – % 70′lere varan tasarruflar sağlayan bu cihazın kullanım alanları aşağıda sizler ile paylaşıyorum.

Led wall washerlar geniş alanlar içerisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle dış mekanlarda kullanılan wall washer ( duvar boyama ) iç mekan içerisinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Genel olarak restoran, devlet binaları, iş merkezleri, avmler, stadyum ve anıtlarda yaygın bir şekilde kullanılan wall washerlar hemen her yerde aktif olarak rol oynamaya devam ediyor. Ayrı bir özelliği ise ledlerin sunmuş olduğu milyonlarca renk olanağı, wall washer’ın ışık efektlerini oluşturmasına olanak sağlıyor. Ledlerin uzun ömrü ise bu işin çabası olarak tarihe geçiyor.

Led Wall Washer ( Duvar Boyama ) Uygulama Alanları

- Cami Dış Cephe Aydınlatmaları
- Bina Dış Cephe Aydınlatmaları,
- Dış Mekan Geniş Alan Aydınlatmaları
- Köprü Cepheleri Aydınlatması
- Mimari Aydınlatmalar
- Geniş Çaplı Yapılarda Aydınlatma olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve wall washer fiyatları için mutlaka İklim Elektrik & Aydınlatma’yı arayınız.

İKLİM ELEKTRİK & AYDINLATMA 

İletişim Bilgileri

Gmail : iklimaydinlatma@gmail.com
E-mail : death_blur@hotmail.com
İş Yeri Telefon : 0312 348 50 25
Cep Telefonu : 0533 381 31 25